SOS – rok akad. 2015/16

2 czerwca odbyła się X edycja finału akcji “SOS – Społeczna Odpowiedzialność Studentów”. Jak zwykle, w sumie 40 dzieciaków z 4 świetlic środowiskowych Towarzystwa Przyjaciół Dzieci gościło na terenie kampusu UEK. Nasi studenci i absolwenci dwoili się i troili, żeby zapewnić młodszym gościom Dzień Dziecka pełen atrakcji!

Dzieciaki brały udział w warsztatach integracyjnych, grze terenowej i zajęciach sportowych, bawiły się lego i grami planszowymi, lepiły kulki z nasion kwiatów, tworzyły niesamowite historie na warsztatach kreatywnych, robiły origami i zwierzaki z balonów, szalały podczas warsztatów tanecznych, przygotowywały przepyszne kanapki artystyczne i robiły biżuterię i gadżety z koralików. To był dzień pełen atrakcji!

Bardzo serdecznie dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie finansowe i rzeczowe. Bez Was nie udało by nam się zrealizować projektu!

Największe podziękowania należą się firmie EMBS – naszemu sponsorowi głównemu. Serdecznie dziękujemy za kolejny rok wsparcia, finansowania i okazania wielkiego serca!!! Bardzo dziękujemy także Bułce z Makiem za pyszne obiady oraz Toysmann za zabawę z dzieciakami, klocki, pistolety, prezenty i wielką frajdę (nie tylko dla dzieciaków!)! Dziękujemy także Armatura i Industria za wspaniałe prezenty dla dzieciaków!

Ogromne podziękowania dla naszych fantastycznych studentów i absolwentów, którzy poświęcili sporo czasu i serca dla zrealizowania Dnia Dziecka dla potrzebujących dzieciaków.

Specjalne podziękowania: Joanna Kopeć (głównodowodząca ze strony studentów, harmonogram, warsztaty, zakupy, paczki dla dzieci i wiele innych), Kinga Staśto (paczki i prezentów dla dzieci, support organizacyjny w trakcie warsztatów, ogromna pomoc organizacyjna i dobry duszek wszystkiego :)), Mateusz Pażucha (weteran SOSa, zakupy przed i w trakcie SOS, organizacja obiadów, ciastek i napojów, pomoc przy dzieciach, opieka i pomoc techniczna dla Toysmann), Maciej Radko (rezerwacja sal, dyplomy dla dzieci, opieka nad dziećmi oraz pomoc przy warsztatach)

Wielkie podziękowania dla studentów:

Karolina Ziemba (kontakt ze świetlicami, ogromna pomoc z dziećmi i warsztatami), Jagoda Lachor i Daria Motyka (zwariowane warsztaty kanapkowe), Natalia Koźlińska Sara Budzyńska i Edyta Wiencek (pasjonująca gra terenowa, pomoc przy dzieciakach), Anita Łaszczak (warsztaty z koralików, w trakcie SOS pomoc z dziećmi i warsztatami), Marek Kaczmarczyk (warsztaty taneczne, w trakcie SOS ciągła pomoc przy dzieciach i warsztatach), Oleksander Mikhalets (pomoc techniczna i pomoc w trakcie warsztatów)

Ogromne podziękowania dla absolwentów, którzy od lat aktywnie biorą udział w akcji:

Milena Pilarska (kremówki na warsztaty, ogromna pomoc z dziećmi i warsztatami), Paweł Biniarz (specjalnie przyjechał do Krakowa!, ogromna pomoc z dziećmi i warsztatami, sprzątanie po wszystkim), Ola Pryczek i Maura Kucharzak (prowadzenie warsztatów kreatywnych i pomoc z dziećmi specjalnie przyjechały do Krakowa!), Zbyszek Żak (fantastyczny plakat i dyplomy dla dzieci), Jarek Dudek (pomoc przy dzieciach i warsztatach), Sebastian Kruszewski (know-how i wsparcie duchowe), Stathis Karaplios (wieloletni sponsoring w ramach firmy EMBS), Przemek Mirek (sponsoring Armatura)

Szczególne podziękowania dla przyjaciół Katedry, studentów innych kierunków:

Zuzanna Korus (zakupy przed SOS, warsztaty z origami, pomoc w trakcie Dnia Dziecka), Ewelina Pyrtek (pomoc w trakcie SOS przy dzieciach i warsztatach oraz warsztaty z baloników zwierzaków-cudaków), Dominika Pawlak warsztaty origami, pomoc przy innych warsztatach)

Z ramienia Katedry działały:

dr Monika Sady (opiekun projektu, łowca talentów, support, mentoring ;), sponsoring EMBS) , mgr Dominika Guja (warsztaty z kulek, pomoc przy dzieciach i w trakcie warsztatów)