Pożegnanie Absolwentów 2016

W sobotę, 25 czerwca 2016 odbyła się doroczna, dwunasta już uroczystość Pożegnania Absolwentów organizowana przez Katedrę Zarządzania Międzynarodowego, kierowaną przez prof. dr. hab. Janusza Teczke.


Wśród tegorocznych Absolwentów byli studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, I oraz II stopnia specjalności Logistyka Międzynarodowa i Zarządzanie Międzynarodowe, nie tylko z Polski, ale również z Białorusi, Mołdawii, Ukrainy i Uzbekistanu.  Przybyli oni na nasz Uniwersytet w towarzystwie swoich najbliższych – rodziców, dziadków, dzieci, przyjaciół i znajomych, by – ubrani w piękne togi i birety – odebrać z rąk swoich Promotorów listy gratulacyjne oraz pamiątkowe Księgi Absolwentów. Świadkami tego wydarzenia byli również przedstawiciele Władz naszej uczelni: Prorektor – elekt ds. organizacji i rozwoju prof. dr hab. Janusz Czekaj, Dziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych prof. dr hab. Kazimierz Zieliński oraz Prodziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych prof. dr hab. Robert Jakimowicz.


Organizacja gali Pożegnania Absolwentów była możliwa dzięki fundatorom i partnerom, wśród których byli:  Nawrocki Group, Ośrodek Sportu i Rekreacji „Kolna”, Malik, Wawel SA,  M-Group oraz Krakowska Szkoła Biznesu.


W części artystycznej sobotniej uroczystości wystąpili grający, śpiewający i tańczący Absolwenci oraz Orkiestra Kameralna z Goleszowa pod batutą dyrygenta Jean – Claude’a Hauptmanna.