Pożegnanie Absolwentów 2015

W sobotę, 27 czerwca 2015 odbyła się jedenasta uroczystość Pożegnania Absolwentów organizowana przez Katedrę Zarządzania Międzynarodowego, kierowaną przez prof. dr. hab. Janusza Teczke.


Wśród Absolwentów byli studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I i II stopnia specjalności: Logistyka Międzynarodowa i Zarządzanie Międzynarodowe, z Polski, z Białorusi i Ukrainy. W tym dniu towarzyszyli im najbliżsi – rodzice, dziadkowie, dzieci, przyjaciele i znajomi. Ubrani w piękne togi i birety odebrali z rąk swoich Promotorów listy gratulacyjne oraz pamiątkowe Księgi Absolwentów. Świadkami tego wydarzenia byli również przedstawiciele Władz naszej uczelni: Prodziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych prof. dr hab. Robert Jakimowicz, kadra naukowa i pracownicy administracyjni Katedry Zarządzania Międzynarodowego Uniwersytetu Ekonomicznego.

Na początku wydarzenia wszystkich obecnych przywitał chór Dominanta odśpiewując uroczyście „Gaudeamus Igitur”, następnie rozpoczęło się oficjalne wręczanie listów gratulacyjnych oraz „Ksiąg Absolwentów”. Po otrzymaniu upominków studenci ustawiali się do grupowych zdjęć. Pod koniec miał miejsce artystyczny występ absolwentów. Następnie po tradycyjnej sesji zdjęciowej na schodach UEKu przed Budynkiem Głównym, wszyscy obecni spotkali się na poczęstunku, podczas którego mogli wymieniać się wspomnieniami oraz ostatnimi wrażeniami.

Dziękujemy wszystkim za udział w uroczystości oraz pomoc w jej zorganizowaniu.

Życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!