Pożegnanie Absolwentów 2012

Pożegnanie Absolwentów specjalności Zarządzanie Międzynarodowe i Logistyka Międzynarodowa prowadzonych przez Katedrę Zarządzania Międzynarodowego

W sobotę 30 czerwca miała miejsce cykliczna już uroczystość Pożegnania Absolwentów 2012. Brali w niej udział studenci i absolwenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia specjalności Zarządzanie Międzynarodowe oraz studiów stacjonarnych I stopnia specjalności Logistyka Międzynarodowa. Wraz z nimi przybyły rodziny, znajomi i przyjaciele. Nie zabrakło również reprezentanta Władz uczelni – prof.UEK dr. hab. K. Zielińskiego – Dziekana Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych, Promotorów prac magisterskich i licencjackich oraz pracowników Katedry.

Dzięki uprzejmości Władz Uniwersytetu Ekonomicznego oraz Władz Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, a także determinacji dwóch studentek Absolwenci mogli wystąpić w reprezentacyjnych togach i biretach. Trzeba wspomnieć, że niektórym – ze względu na upalną pogodę – ta reprezentacyjna odzież nieco ciążyła 🙂

Tradycyjnie spotkanie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej – oficjalnej – Kierownik Katedry Zarządzania Międzynarodowego prof. dr hab. Janusz Teczke wręczył każdemu  Absolwentowi list gratulacyjny oraz „Księgę Absolwentów”. Osoby szczególnie zaangażowane w życie Katedry otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz cenne upominki. W tym miejscu podziękować należy Szanownym Sponsorom – firmie BP Polska, Restauracji „Chochołowy Dwór” z Jerzmanowic, firmie „Comes” z Szydłowca, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji „Kolna”, Fabryce Kotłów „Sefako”, Krakowskiej Szkole Biznesu oraz Sekcji Promocji UEK .

Część artystyczną rozpoczęła wspomnieniowa prezentacja zdjęć absolwentów I stopnia. W kowbojskim stylu zaprezentowali się z kolei absolwenci II stopnia. Galę zakończył niespodziankowy mini – koncert dobrze nam znanego kwartetu smyczkowego VIVO, który obiecał, że zagra dla nas również za rok.

Po sesji zdjęciowej na schodach Budynku Głównego Absolwenci, goście i pracownicy Katedry Zarządzania Międzynarodowego spotkali się przy lampce wina i smacznym poczęstunku.

Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy oraz życzymy wielu sukcesów w życiu osobistym i zawodowym.