Pożegnanie Absolwentów 2011

W sobotę 2 lipca na uroczystej gali Pożegnania Absolwentów spotkali się byli już studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych II stopnia specjalności Zarządzanie Międzynarodowe oraz studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia specjalności Logistyka Międzynarodowa.

Na gali Absolwenci dumnie prezentowali się w togach i biretach, podziwiani przez przybyłe wraz z nimi rodziny, przyjaciół i znajomych. Zaproszenie na spotkanie przyjęli także  Dziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych prof. nadzw. dr hab. Kazimierz Zieliński oraz Prodziekan Wydziału Ekonomii i Stosunków Międzynarodowych prof. nadzw. dr hab. Robert Jakimowicz.

Spotkanie składało się z dwóch części. Podczas pierwszej – oficjalnej – Kierownik Katedry Zarządzania Międzynarodowego prof. dr hab. Janusz Teczke wręczył każdemu  Absolwentowi list gratulacyjny oraz „Księgę Absolwentów” stanowiącą cenną pamiątkę dla Studentów, ale też źródło informacji dla potencjalnych pracodawców. Osoby szczególnie zaangażowane w życie Katedry otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz upominki. W trakcie drugiej części spotkania – już mniej oficjalnej – przedstawiciele grup studiów stacjonarnych I i II stopnia zaprezentowali na stworzonych przez siebie filmach co (oprócz oczywiście nieustannej nauki) porabiali w trakcie swoich studiów. Polały się łzy śmiechu ale i wzruszenia. Galę zakończył kwartet smyczkowy VIVO (składający się w połowie ze studentek specjalności Zarządzanie Międzynarodowe), który w czasie krótkiego koncertu wykonał dwa piękne utwory.

Po sesji zdjęciowej na schodach Budynku Głównego Absolwenci, goście i pracownicy Katedry Zarządzania Międzynarodowego spotkali się przy lampce wina i smacznym poczęstunku.

Wszystkim Absolwentom składamy serdeczne gratulacje oraz przekazujemy życzenia wielu sukcesów. Poznawajcie świat, doceniajcie jego wartość i  spełniajcie swe marzenia!