mgr Kuba Więcaszek

Zainteresowania:

Strategia i Zarządzanie, Logistyka, Outsourcing Procesów Biznesowych, Coaching oraz Szkolenia z obszarów Komunikacji, Zarządzania Zmianą, Lean Management oraz Zarządzania Zespołem.

Przebieg pracy zawodowej:

Od 2013 roku niezależny konsultant, coach i trener łączący twardą wiedzę biznesową z pasją rozwoju potencjału ludzkiego, współpracujący z organizacjami jak również klientami indywidualnymi. Jego ambicją jest ułatwienie przeprowadzenia transformacji zgodniej z celami strategicznymi klientów w sposób zorientowany na zmotywowany zespół, optymalne procesy oraz dopasowaną do potrzeb technologię. Do jego klientów należą: Staples, Akamai, Amway, Impel, Agricantus, Acrylmed.

Vice PresidentGenpact – odpowiedzialny za transakcję przejęcia firmy Accounting Plaza i integrację kultur organizacyjnych. W roli eksperta odpowiedzialny za wdrożenie najlepszych praktyk i rozwiązań procesowych w obszarze sieci handlowych.

Przez ponad pięć lat Dyrektor Generalny Centrum Usług Wspólnych,  zarządzający czterema oddziałami w Wormer (NL), Krakowie, Brnie i Lwowie, w których 450 pracowników świadczyło usługi finansowo-księgowe dla sieci handlowej AholdRoyal EU. Jednym z głównych zadań było zarządzanie usługą i relacją z klientem na poziomie strategicznym. 

Menadżer Działu Zobowiązań Handlowych w Ahold Back Office Center zarządzający 140 pracownikami obsługującymi firmę Ahold w Czechach i Słowacji. Lider projektów zwiększających efektywność pracy takich jak EDI czy wdrożenie PO matching.

Menadżer Sieci Dystrybucji w Ahold Central Europe odpowiedzialny za benchmarking działań logistycznych oraz wdrożenie technologii skanerowej w centrach dystrybucji (Praga, Olomouc, Bedzin, Piotrków).

Odpowiedzialny za logistykę i finanse podczas budowy fabryki mięsa Hilton Meats stosującej innowacyjne technologie oraz będącej dedykowanym dostawcą dla Aholda EU.

Menadżer Magazynu Aholda ze świeżą żywnością w Będzinie zarządzający 130 osób odpowiedzialny za terminowe i kompletne dostawy mięsa, warzyw i nabiału do 101 sklepów. W swojej pracy osiągnął sukcesy w optymalizacji procesów i zwiększeniu produktywności.

Rozmaite funkcje kontrolerskie w Ahold Polska oraz audytor korporacyjny w KPMG.

Zainteresowania pozazawodowe:

Gra w piłkę, pływa oraz jest instruktorem snowboard. Uwielbia góry i przebywanie w naturze.