Grupa Żywiec

Co wiecie o reklamie? Myślicie, że dużo? Dzieciaki ze świetlicy środowiskowej na Szlachtowskiego wiedzą o wiele więcej, a ich kreatywne pomysły zaskoczyłyby nie jednego twórcę reklam.

Agnieszka i Alina (studentki UEK) i Jaromir (kierownik ds. promocji Grupy Żywiec) 17. listopada spędzili wspaniałe chwile, słuchając młodych reklamożerców. Pomysły na reklamę spróchniałych zębów albo telewizora 60-cio calowego dzieci wymyśliły w 10 minut.  Odgadnięcie zagadek z quizu, co jest reklamowane przez Zinedine Zidane lub Bożenę Dykiel sprawiło małe problemy, ale produkt Dody – dzieci zgadły od razu.

Kiedy dzieciaki namalowały już własną, najlepszą reklamę i opowiedziały o różnorodności reklam a także o tym, co można a czego nie można reklamować, Jaromir wprowadził je w nowe oblicze reklamowe. Pokazał, że reklama może mieć różne formy: plakatów, billboardów, neonów, itp. Dzieci zmieniły się w konstruktorów i same zaczęły budować, sklejać i ozdabiać swoje standy jako kolejną formę reklamy i promocji przestrzennej.

Wszyscy bawili się świetnie, włączając w to Panie opiekunki, które czuwały nad porządkiem i pomagały w rozwiązywaniu trudniejszych zadań. Na koniec dzieciaki dostały małe upominki, by móc już zacząć świętować nadchodzące mikołajki. Dziękujemy za wspólnie spędzone chwile:)

Alina Tlałka – Praktykanta Grupy Żywiec, studentka specjalności Zarządzanie Międzynarodowe